Rezervace termínu

Pro individuální terapie jsem pro vás k dispozici každý den. Volné termíny se objeví vedle zvoleného data v kalendáři. Termín je možné zrušit nejdéle 24 hodin před terapií pomocí linku v emailu nebo telefonicky. Na veškeré přístrojové procedury se dostavte 10 minut předem. Vytvořením rezervace dáváte souhlas se smluvními podmínkami.

Termíny terapie si můžete rovněž pohodlně rezervovat pomocí mobilní aplikace pro iPhone, iPad nebo zařízení s Androidem.

Download_on_the_App_Store_Badge_CZ

Download_on_the_Google_Play

Jak se objednat
Vyberte službu ze seznamu a použijte ikonu rezervovat termín.

Zvolte fyzioterapeuta a použijte ikonu vybrat.

Vedle zvoleného data v kalendáři jsou k dispozici volné termíny pro hodinové sloty fyzioterapie. Po zvolení vhodného časového slotu vyplníte v dalším kroku jméno a příjmení, email a telefonní číslo a kliknete rezervovat.

Rezervace je ihned provedena a vám přijde potvrzovací email. Pokud budete provádět další rezervaci online, nemusíte již vyplňovat kontaktní údaje. Aplikace si vaše údaje zapamatuje, takže další rezervace fyzioterapie jsou mnohem rychlejší.

Kromě potvrzovacího emailu vám systém rovněž zašle upozornění na blížící se termín vaší fyzioterapie jeden den předem.

V potvrzovacím emailu, který obsahuje zvolený termín terapie, je rovněž k dispozici link pro zrušení rezervace. Pokud byste z jakéhokoli důvodu potřebovali termín zrušit, stačí kliknout na tento odkaz v emailu.

Pokud potvrzení emailem nedorazí, zkontrolujte prosím složku nevyžádané pošty a její nastavení.