Reference

Akutný bolk hrudnej chrbtice; Človek, ktorý ozaj rozumie tomu čo robí a robí to rád je dnes vzácnosťou. Ďakujem
Sabolová Monika
Kontrola motorického vývoje syna aktuálně bez nutnosti kompenzace a doporučení cvičení na posílení bránice z důvodů kojenecké koliky (kojen), častého škytání a velké časové prodlevy stolice – již po týdnu cvičení se kolika velmi zmírnila, škytavku má jen výjimečně a prodleva se o den zkrátila. Příjemné prostředí ordinace doplněné příjemným profesionálním avšak lidským přístupem – cviky názorně předvedeny. V případě obtíží určitě navštívíme znovu.
Nepivodová Marie, Praha
Pokud se o vaše problémy a bolesti začne starat někdo, kdo okamžitě pozná a pochopí kde je příčina, nabídne řešení, povzbudí a ještě se tak děje v příjemném prostředí a se smyslem pro humor, pak už má člověk z poloviny vyhráno. Moje spokojenost je maximální a tím pádem i doporučení vřelé.
Šárka Štěpánková, Praha
Vždy maximální spokojenost, pomoc při bolesti, rady a doporučení i při jiném problémů. Chodím už přes dva roky, někdy i jen preventivně . Pomoc i s problémy (bolestmi po porodu , péče o miminko).
Petra Cachová
Pan magistr lidskému tělu opravdu rozumí. Na první dotek našel blokády a snadno a bez bolesti je odblokoval. Doporučuji.
Miluška Leeds
Pan Mgr. Frána Joshua Michal  je fyzioterapeutem na svém místě. Ke klientům přistupuje velmi vstřícně, s upřímnou snahou řešit jejich zdravotní problémy.
Drozdová Daniela, Čáslav
Rád bych Vám přispěl hodnocením, ale nemám účet na FB. Každopádně ještě jednou díky.
Petr Šlajer, Praha
Veliká spokojenost! Pan magistr i s celým personálem mi vyšli maximálně vstříc a vložky mi okamžitě ulevily od bolesti. Děkuji mockrát!
Laura Holubcová, Liberec
Konečně vyšetření, které má hlavu, patu, ale i kolena, kyčle, chodidla…a hlavně mi dává smysl – řeší příčinu. Nezaměřuje se pouze na aktuální bolest, jejíž odstranění by se při ignoraci příčiny vrátila zpět . Takže spokojenost. Snad budou příští návštěvy stejně smysluplné 🙂
Pavel Nýdecký, Hradec Králové
Léčba naplnila, ba dokonce předčila má očekávání a vyřešila můj dlouholetý problém. Velmi vstřícný a ochotný přístup. Určitě mohu jen doporučit.
Jiří Kodym, Nová Paka
Josh Frana je istota, ked potrebujem pomoct. Lepsieho fyzioterapeuta si neviem predstavit, kludne za nim aj docestujem z inej republiky. Je jednicka.
MUDr. Zuzana Vikorová, Vídeň, Rakousko
Pan Mgr. Frána velmi dobře rozumí mým zdravotním problémům a je první, kdy mi dokázal dát odpovědi na moje otázky.
Jaroslav Holacký, Praha
Naprosto spokojen! Josh Frána je profesionál a jeho vzdělání v oboru je vysoce nadstandardní.
Chris Rose
Díky předchozí zkušenosti s fyzioterapeuty mohu potvrdit, že Michal Frána poskytuje profesionální službu a nepůsobí přitom utrápeně.
MUDr. David Holub, Praha
Oceňuji skvělý přístup a opravdu rychlou a účinnou pomoc se zablokovanými zády.
Alice Pešinová, Praha
Dobrý den, moc děkuji za dnešní doporučený cvik a odblokování žeber :-), hezký den, Jirka Dunda
Jiří Dunda, Praha
Uzasne osetrenie aj starostlivost o klienta a ako bonus prijemny pokec s terapeutom aj pani recepcnou;)
Mgr. Kristina Wagenhofferová, Praha
Naprostá spokojenost, profesionální a přátelský přístup.
Ondřej Pangrác, Praha
Velká spokojenost. Takového fyzio vyšetření se mi nikdy nedostalo. Hlavně jednání bylo velice příjemné a necítila jsem, že jsem další čárka v seznamu pacientů. Děkuji moc
Zuzana Husáková, Praha
Vřele doporučuji! Maximální profesionalita spojena s příjemný jednáním.
František Schoval, Praha
Velka úleva už po první návštěvě. Těším se na příští!
Barbora Haager, Praha
Chodím k panu Fránovi asi 2 měsíce a výsledek je úžasný. Po bolesti zad ani památky a ještě vždy odcházím s úsměvem, protože je nejenom skvělý fyzioterapeut, ale i úžasný a zábavný člověk. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!!
Lucie Boťchová, Kralupy nad Vltavou
Joshua ma zobral neplanovane, neobjednanu, pretoze ma bolelo koleno a moj ortoped mi navrhol ihned operaciu, ale ja som chcela vediet, pricinu, preco to koleno boli a toto rozuzlenie a pomoc mi dal Joshua… Bola som nadsena s jeho priatelskeho a profesionalneho vystupovania! Vysvetlil mi vsetko, co som potrebovala vediet a chodim k nemu nadalej:-) Na operaciu som samozrejme nesla, cvicim a koleno ma neboli, tak uvidime…. Som mu vdacna za velmi vela.
Monika Černegová
Vyhovuje mi jednoduché objednavání přes internet, obdivuji Michalovu flexibilitu, když jsem v úzkych, jsem přímo nadšen, že mi vždy pomůže. Děkuji
Rosťa Rojčík
Naprosto super, moc děkuji a budu chodit dál.
Helena Bayerová, Lhota
Vždy na 100% pomůže, poradí, skvělý přístup. Kdykoliv se na něj můžu obrátit. Velmi mi pomohl i teď nově v těhotenství. Je pro mě velmi důležité, že spoustu věcí dokáže vysvětlit a je vidět, že je profesionál a hlavně hodně ví.
Blažena Blažková, Praha
U pana Fráni jsem začala s lymfodrenaží ale když jsem viděla jeho úžasnej lidskej a přátelskej přístup a četla hodnocení pacientů tak jsem se rozhodla že na něj později ´ vybalím ´ všechny mé potíže – krční páteř, zablokovaná žebra a taky bederní oblast – to všechno mně trápí akorát že mi ještě nikdo nepomohl. Tak tomu dám ještě šanci …
Katka Wágner, Praha
Skskvělý přístup, vstřícnost, velmi profesionální jednání. Velká spokojenost. Budeme nadále rádi spolupracovat. Děkujeme M.Hamplová a Lucka
Markéta Hamplová, Karlovy Vary
Děkuji, že jste se věnoval tomu co říkám a mluvil v mém jazyce. Věřím, že pochopení v čem je problém, mi pomůže dělat to, co řeknete, správně a s vírou v zlepšení.
Barbara Sembol, účastnice Mont Blanc marathon, Český Těšín
U Joshe je lepší mít zabukovaný termín jen tak pro sichr. Jeho ruce potřebujete i tehdy, když si myslíte, že je vše ok.
Karel Skopový sen., Golf coach, Karlovy Vary
Vždy velmi spokojená! poradí, pomohl mi, velká i psychická podpora!
Věra Černá, Středočeský Kraj
Moc děkuji, jste fakt dobrej.
Jiří Dunda, Jiří Dunda, Praha
Mgr. Michal Josua Frána je pre mňa to najlepšie čo ma mohlo stretnúť, mrzí ma len že som ho nenašla skôr . Nevysvetlitelné problémy zrazu mali príčinu , na ktorej spoločne s Michalem pracujeme. Som naprosto spokojná , Michal je veľ mi ochotný , vždy nájde spôsob ako mi pomôcť, je to ten najlepší fyzioterapeut akého som stretla a to ich nebolo málo. Doporučujem vrelo.
Zuzana Vikorová, lékař, Praha
Na první konzultaci velký příjem informací. Vyšetření je “uvolněné” a zároveň na vysoké úrovni.
Marek Fajfr, Praha
První návštěva byla velmi užitečná, vyšetření mi hodně pomohlo. děkuji.
Aleš Zavadský, Praha
Vstřícný přístup k pacientovi, příjemné prostředí, moderní metody léčby jsou u Mgr. Frány samozřejmostí. Díky pravidelné péči u Mgr. Frány mohu zvládat aktivity o kterých většina lékařů říkala, že s tím už nejde nic dělat. Prostě kdo umí ten umí a Mgr. Fránu mohu všem nad kterými lámou lékaři hůl vřele doporučit. Stojí to za to !
Jara Semecká, Praha
Dnes první návštěva se synem a naprostá spokojenost. Pan doktor je velice milý a příjemný, skvěle jedná s dětmi. Syn odcházel nadšen a stejně tak i já! Mohu jen doporučit!
Monika Ciprová, Praha
Absolutně super.Po dlouhých letech konečně opravdová pomoc.
Martin Šanda, šéfdirigent BOHEMIAN SYMPHONY ORCHESTRA PRAGUE
Pan Frána je prostě třída. Mrzí mě, že jsem ho nepoznala dřív a musela absolvovat nesmyslná vyšetření, kde závěr byl vždy stejný: ,,Přestaňte běhat a dejte si na to brufen!” Panu Fránovi stačila jedna návštěva a příčina bolesti byla nalezena. Od mé první návštěvy uběhly 3 měsíce. 3 měsíce pravidelného cvičení a já se směle chystám na sezónu plnou běžeckých a triatlonových závodů – bez bolesti. A pokud nějaká přijde? Už se toho tak nebojím, protože vím, kam zajít, na koho se obrátit. Za mě 100 % doporučuji.
Veronika Fišnarová, Zlínský kraj

Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro Joshua Fránu, moc nám pomohl a ráda ho doporučím i ostatním.

Vlaďka Bažantová, Jičín
Mgr. Michal Joshua Frána je nejlepší fyzioterapeut, kterého jsem potkala. Rada fyzioterapeutu pro vrcholové a reprezentující sportovce (sama jsem zažila) mu nemůže konkurovat! Všem doporučuji 🙂
Mgr. Aneta Nejmanová, Praha 5
Ve čtvrtek 8.10. jsem vyhledal Joshe Fránu s tím, aby mi “zafixoval” koleno, na které jsem nedávno upadl, s tím že potřebuji, aby vydrželo nadcházející ultramaraton ‪#‎HorskaVyzva‬. Bez ohledu na ordinační hodiny, mě Josh FYZIO koleno zatejpoval. Koleno vydrželo celých 77km běh vpořádku, všechny ty cesty necesty šumavskou přírodou, kopce nahoru i dolů a nakonec z toho bylo 3.místo. Mnohokrát díky za Váš “servis” a flexibilitu.
Petr Bena, Praha 1
Se službami Joshui Frány jsem byla maximálně spokojená. Od začátku, první telefonát, objednání až po samotnou první návštěvu. Pan Frána na nás čekal před domem, byl příjemný a měl hezký přístup k dětem. Mohu ho jen doporučit
Alice Roskowetzova, Maghery, Irsko
Po úraze a vertebro plastice bederního obratle jsem se na doporučení obrátila na Joshe. Ochotně se mě ujal a již více než měsíc ke mně pravidelně 2x týdně dochází na rehabilitaci a cvičení. Po každé jeho návštěvě dělám veliké pokroky a díky jeho skvělé péči se mi záda rychle hojí. Josh je prima chlap, velmi šikovný terapeut (a to i po psychické stránce). Má zlaté ruce a obrovský dar uzdravovat. Vřele ho můžu doporučit.
Mgr. Marta Gellová, Praha 5
5 hvězdiček
Jaroslav Střeštík
Se službami Mgr. Frány jsem nadmíru spokojen. Již po několika návštěvách mě vždy zbaví chronické bolesti zad. I z toho důvodu jsem si pořídil permanentku na 10 vstupů, která mi optimalizuje mé náklady. Možnost jednoduché rezervace přes internetové stránky stejně tak jako možnost její aktualizace považuji za velmi pozitivní přístup k pacientům. Vděčný Rostislav Rojčík
Rostislav Rojčík, Praha 4
Obrovská úleva, těším se na další návštěvu 🙂
Adriana Benová, Praha
Velká spokojenost, obrovská úleva moc děkuji a teším se na další návštěvu, vždy mi to moc pomůže.
Kateřina Krejčí, Dobřejovice
Vřelé díky za včerejší terapii! Nejen, že jste moc sympatický člověk, ale ještě jsme mě opravdu uzdravil. Je to jako zázrak, že dneska normálně chodím bez bolesti a námahy. Je skvělé, že člověk znovu získá svobodu pohybu. Moc Vás budu doporučovat!
Tereza Bartoňová, Olomouc
Děkuji za pomoc a profesionální přístup.
Martina Skokanová
Joshua je sympaťák mohu jenom doporučit.
Aleš Hepnar
Hodinu fyzioterapie jsem dostal jako dárek od manželky. Včera první setkání, výborný pocit, profesionální přístup. Pokračuji dále.
Vojtěch Kos, Praha
Moc příjemné sezení. Doufám, že budu chodit na další fyzioterapie, která si myslím, že mi velice pomůže.
Bc. Eliška Němcová
Byl jsem překvapen a potěšen profesionálním přístupem, důkladnou diagnostikou. A zároveň děkuji za vysvětlení příčin mých problém a návazností atd. Na rozdíl od klasických fyzioterapeutům, jsem nabil přesvědčení, že p. Frána má zájem na odstranění příčin problému a nejen bolestivých akutních projevů. Musím jen doporučit.
Michal Škrábal
S Joshovou prací jsem byla naprosto spokojena a zároveň mile překvapena. Pokaždé mi pomohl, upozornil na moje chyby, poradil mi a vždycky jsem odcházela s lepším pocitem. Komunikace byla příjemná, pokud docházelo ke změně, byla jsem v čas a dostatečně informována. Joshovy vstřícné kroky náročným klientům zaslouží dík.
Bc. Monika Čandová, učitelka MŠ, Praha
Ráda bych dala všem vědět, jaký mají sezení u Joshe efekt. Nechci to zkřiknout, ale minulý týden jsem snad poprvé hrála dobře – tedy dobře na mou úroveň. Při odpalu se soustředím na ty vertikální svaly a mám pocit, že pohyb je tak nějak víc přirozený a tím pádem mi to lítá. Tak jen doufám, že to vydrží. Ještě jednou moc děkuji za napravení.
Mgr. Markéta Dopitová, Golf & Country Club Prague, IC Manager ve spol. AVG
Z Joshe jsem nadšená, je to opravdu úžasný fyzioterapeut. Než jsem k němu přišla, trpěla jsem dlouhodobě velkou bolestí kolene, které jsem někdy po ránu ani nemohla ohnout. Josh si s tím během chvilky zázračně poradil a mě to od té doby už nikdy nebolelo! Taky mi během pár týdnů krásně srovnal dost špatné držení těla a naučil používat hluboké svaly.
Mgr. Martina Waksmundská, právník, Praha
Ráda se připojím ke spoustě spokojených a bolesti zbavených pacientů. Po mnoha letech každodenní konzumace analgetik jsem po vašich individuálních terapiích mohla zavřít svůj šuplíček s platíčky léků proti bolesti. Poznala jsem také, že moje tělo je schopno objevit už dávno zapomenuté svaly, které začínám znovu používat. Děkuji vám za naprosto ojedinělý vztah k pacientům, za vstřícnost a hlavně za vaši odbornou práci.
MUDr. Michaela Kalousová, praktická zubní lékařka, Vyškov
Od dětsví trpím skoliózou páteře a můj stav se zhoršoval během mého prudkého růstu v pubertě. Měl jsem kulatá záda a ortopéd mne varoval před korzetem. V té době moje zoufalá máma získala doporučení na Joshe a já s ním začal rehabilitovat a na jeho rady pravidelně plavat a lézt na stěnu. Po dvou letech naší spolupráce jsou moje záda lepší a ortopéd už korzetem nestraší. Díky Joshovi jsem se pravděpodobně vyhnul bolestivým problémům v dospívání i dospělosti.
Richard, student Střední zdravotnické školy, Praha 2
Po mateřské “dovolené” a dvou dětech jsem na začátku nové kariéry začala pomáhat v hotelu jako servírka. Práce s lidmi mě vždycky bavila, ale bohužel jsem si často zablokovala část zad nebo žeber. Asi pozůstatek toho odpočinku s dětmi. Šílená bolest a fakt, že za mě nemá zítra kdo zaskočit, znamenalo jediné. Telefonát Joshovi a okamžitá návštěva. Je mi úplně jedno, jak to Josh dělá. Pro mě je nejdůležitější, že mi pokaždé pomůže. Děkuji.
Josefína Moravcová, servírka v hotelu, Praha
Golf hraji aktivně v Hostivaři a amatérskou squashovou ligu na Hamru, přičemž loni jsem prodělal artroskopii kolene. Josh je borec. Každý týden mi operované koleno napraví a porovná žebra a ostatní klouby. Odpal jsem zpřesnil a handicap za dobu naší spolupráce snížil z 36 na 20. Nikdy bych předtím něvěřil, že fyzioterapie může mít takový vliv i u amatérského sportu. Mohu vřele doporučit.
Tomáš S., MBA, nezávislý vývojář, Praha 10

Reference

Nejlepší reference pro nás je Vaše spokojenost!