Fyzioterapie pro golfisty

25. 3. 2013
Off

Pouze 9 minuty od golfového hřiště Praha Hodkovičky. Nejenom hráčům Golf Resortu Hodkovičky poskytuji individuální manuální terapie zaměřené na terapie pátěře, ramene a kolene, což jsou nejčastěji namáhané části těla při sportu. Kromě úlevy od bolesti ale sportovní fyzioterapie přináší prokazatelné výsledky ve zkvalitnění výkonu, který je například u golfu dobře měřitelný individuálním handicapem.

S Joshovou pomocí je tak možné zpřesnit práci celého těla při golfovém odpalu, což vede ke zmírnění bolestí a zároveň k prodloužení a zpřesnění ran.

Moje ordinace je vzdálená jen 9 minuty od resortu v Praze Hodkovičkách, takže se může stát ideální zastávkou na cestě z tréninku nebo náročného turnaje.

© 2013 – 2015, admin. All rights reserved.

admin
AUTOR
Mgr. Michal Joshua Frána je fyzioterapeut a podiatr se soukromou praxí v Praze. Zároveň působí jako fyzioterapeut reprezentace Českého svazu full-contactu a ostatních bojových umění. Má blízký vztah ke sportovní fyzioterapii, golf fyzioterapii a moderním terapeutickým metodám jako je Dynamická neuromuskulární stabilizace, kinesiotaping, elektroterapii, Vojtova metoda a dalším.