Online rezervace termínů fyzioterapie

20. 3. 2013
Off

Počínaje březnem je na mém webu k dispozici online rezervace termínů pro fyzioterapii. Stačí navštívit link REZERVACE ONLINE nahoře v hlavní nabídce a bude vám prezentován aktuální kalendář. Vedle zvoleného data v kalendáři jsou k dispozici volné termíny pro hodinové sloty fyzioterapie. Po zvolení vhodného časového slotu vyplníte v dalším kroku jméno a příjmení, email a telefonní číslo a kliknete rezervovat.

Rezervace je ihned provedena a vám přijde potvrzovací email. Pokud budete provádět další rezervaci online, nemusíte již vyplňovat kontaktní údaje. Aplikace si vaše údaje zapamatuje, takže další rezervace fyzioterapie je mnohem rychlejší.

V potvrzovacím emailu, který obsahuje zvolený termín terapie, je rovněž k dispozici link pro zrušení rezervace. Pokud byste z jakéhokoli důvodu potřebovali termín zrušit, stačí kliknout na tento odkaz. Kromě potvrzovacího emailu vám systém rovněž zašle upozornění na blížící se termín vaší fyzioterapie.

V dalším kroku bych chtěl rovněž zpřístupnit rezervace kratších časových bloků pro kinesiotaping.

© 2013 – 2014, admin. All rights reserved.

admin
AUTOR
Mgr. Michal Joshua Frána je fyzioterapeut a podiatr se soukromou praxí v Praze. Zároveň působí jako fyzioterapeut reprezentace Českého svazu full-contactu a ostatních bojových umění. Má blízký vztah ke sportovní fyzioterapii, golf fyzioterapii a moderním terapeutickým metodám jako je Dynamická neuromuskulární stabilizace, kinesiotaping, elektroterapii, Vojtova metoda a dalším.